CGD ENGINEERING s.r.o.

 

Společnost CGD ENGINEERING od ledna 2018 přebrala většinu aktivit společnosti CGD spol. s r.o.

Společnost CGD ENGINEERING s.r.o. byla založena v lednu 1997, do konce roku 2017 ale vůči veřejnosti vystupovala v obchodních vztazích samostatně zcela minimálně, většina obchodních případů těchto dvou firem byla vůči veřejnosti vedena společností CGD spol. s r.o.

Společnost CGD spol. s r.o. od ledna 2018 postupně utlumovala svoji činnost a od ledna 2020 vstoupila do likvidace. Většinu aktivit přebrala společnost CGD ENGINEERING s.r.o., od ledna 2018 vlastněná Ing. Petrem Burešem

Rozšíření stávajících výrobních areálů

Přístavba skladové haly v areálu JAF HOLZ Vodňany

Nová skladová hala skladového a prodejního areálu vč. manipulačních ploch a inženýrských sítí. Projektová dokumentace pro územní rozhodnutí a pro stavební povolení a projektová dokumentace skutečného provedení – 2015 až 2017.

zpět na reference

Přístřešek na řezivo v areálu JAF HOLZ Rokycany

Poměrně rozsáhlý skladový přístřešek vč. manipulačních ploch a inženýrských sítí. Projektová dokumentace pro územní rozhodnutí a pro stavební povolení – 2014 -2016.

zpět na reference

Dostavba areálu JAF HOLZ Domašín

Nové skladové haly a dílna pro nářezy a olepování hran ve skladovém a prodejním areálu vč. manipulačních ploch a inženýrských sítí. Projektová dokumentace pro územní rozhodnutí a pro stavební povolení – 2008 -2009. Výstavba probíhá po etapách, zatím jsou postaveny dvě skladové haly.

zpět na reference

Dostavba areálu JAF HOLZ Rokycany

Nová skladová hala a dílna pro nářezy a olepování hran ve skladovém a prodejním areálu vč. manipulačních ploch a inženýrských sítí. Projektová dokumentace pro územní rozhodnutí a pro stavební povolení, část projektové dokumentace pro provádění stavby a projektová dokumentace skutečného provedení – 2007 až 2009.

zpět na reference

Dostavba areálu JAF HOLZ Brandýs nad Labem

Nová skladová hala skladového a prodejního areálu vč. manipulačních ploch a inženýrských sítí. Projektová dokumentace pro územní rozhodnutí a pro stavební povolení a projektová dokumentace skutečného provedení – 2006 až 2008.

zpět na reference

Sklad hořlavých kapalin v REXAM Ejpovice

projekt ke stavebnímu povolení, prováděcí projekt, inženýrská činnost

zpět na reference

Kontakty

Telefon: 603 214 764
Email: cgd@cgd.cz