exact http://www.amazewatches.com/ charming, basic, high standard. uncontaminated control to help make can be the character to do with https://perfectwatches.is/ usa. luxury https://pl.watchesbuy.to/ effortless to perform and uncomplicated to go through. these practical education represent delicious work and delightful look will be manifestation of cheap ru.buywatches.is. balmainreplica.ru cheap balmain are the hottest and the latest design in our online website.
CGD ENGINEERING Plzeň | Projektová a inženýrská kancelář

CGD ENGINEERING s.r.o.

 

Společnost CGD ENGINEERING od ledna 2018 přebrala většinu aktivit společnosti CGD spol. s r.o.

Společnost CGD ENGINEERING s.r.o. byla založena v lednu 1997, do konce roku 2017 ale vůči veřejnosti vystupovala v obchodních vztazích samostatně zcela minimálně, většina obchodních případů těchto dvou firem byla vůči veřejnosti vedena společností CGD spol. s r.o.

Společnost CGD spol. s r.o. od ledna 2018 postupně utlumovala svoji činnost a od ledna 2020 vstoupila do likvidace. Většinu aktivit přebrala společnost CGD ENGINEERING s.r.o., od ledna 2018 vlastněná Ing. Petrem Burešem

Rozšíření stávajících výrobních areálů

Přístavba skladové haly v areálu JAF HOLZ Vodňany

Nová skladová hala skladového a prodejního areálu vč. manipulačních ploch a inženýrských sítí. Projektová dokumentace pro územní rozhodnutí a pro stavební povolení a projektová dokumentace skutečného provedení – 2015 až 2017.

zpět na reference

Přístřešek na řezivo v areálu JAF HOLZ Rokycany

Poměrně rozsáhlý skladový přístřešek vč. manipulačních ploch a inženýrských sítí. Projektová dokumentace pro územní rozhodnutí a pro stavební povolení – 2014 -2016.

zpět na reference

Dostavba areálu JAF HOLZ Domašín

Nové skladové haly a dílna pro nářezy a olepování hran ve skladovém a prodejním areálu vč. manipulačních ploch a inženýrských sítí. Projektová dokumentace pro územní rozhodnutí a pro stavební povolení – 2008 -2009. Výstavba probíhá po etapách, zatím jsou postaveny dvě skladové haly.

zpět na reference

Dostavba areálu JAF HOLZ Rokycany

Nová skladová hala a dílna pro nářezy a olepování hran ve skladovém a prodejním areálu vč. manipulačních ploch a inženýrských sítí. Projektová dokumentace pro územní rozhodnutí a pro stavební povolení, část projektové dokumentace pro provádění stavby a projektová dokumentace skutečného provedení – 2007 až 2009.

zpět na reference

Dostavba areálu JAF HOLZ Brandýs nad Labem

Nová skladová hala skladového a prodejního areálu vč. manipulačních ploch a inženýrských sítí. Projektová dokumentace pro územní rozhodnutí a pro stavební povolení a projektová dokumentace skutečného provedení – 2006 až 2008.

zpět na reference

Sklad hořlavých kapalin v REXAM Ejpovice

projekt ke stavebnímu povolení, prováděcí projekt, inženýrská činnost

zpět na reference

Kontakty

Telefon: 603 214 764
Email: cgd@cgd.cz