exact http://www.amazewatches.com/ charming, basic, high standard. uncontaminated control to help make can be the character to do with https://perfectwatches.is/ usa. luxury https://pl.watchesbuy.to/ effortless to perform and uncomplicated to go through. these practical education represent delicious work and delightful look will be manifestation of cheap ru.buywatches.is. balmainreplica.ru cheap balmain are the hottest and the latest design in our online website.
CGD ENGINEERING Plzeň | Projektová a inženýrská kancelář

CGD ENGINEERING s.r.o.

 

Společnost CGD ENGINEERING od ledna 2018 přebrala většinu aktivit společnosti CGD spol. s r.o.

Společnost CGD ENGINEERING s.r.o. byla založena v lednu 1997, do konce roku 2017 ale vůči veřejnosti vystupovala v obchodních vztazích samostatně zcela minimálně, většina obchodních případů těchto dvou firem byla vůči veřejnosti vedena společností CGD spol. s r.o.

Společnost CGD spol. s r.o. od ledna 2018 postupně utlumovala svoji činnost a od ledna 2020 vstoupila do likvidace. Většinu aktivit přebrala společnost CGD ENGINEERING s.r.o., od ledna 2018 vlastněná Ing. Petrem Burešem

CGD ENGINEERING s.r.o.

Společnost CGD ENGINEERING s.r.o. navazuje na činnost společnosti CGD spol. s r.o., která byla v letech 1994 – 2017 jednou z nejvýznamnějších projektových a inženýrských firem v Plzeňském regionu a která od ledna 2018 postupně utlumovala svoji činnost a od ledna 2020 vstoupila do likvidace.

Společnost CGD ENGINEERING s.r.o. byla založena v lednu 1997, do konce roku 2017 ale vůči veřejnosti vystupovala v obchodních vztazích samostatně zcela minimálně, většina obchodních případů těchto dvou firem byla vůči veřejnosti vedena společností CGD spol. s r.o., se kterou měla v letech 1997 – 2017 i stejné majitele.

Majitel a jednatel společnosti CGD ENGINEERING s.r.o. Ing. Petr Bureš se během své dlouholeté praxe zúčastnil projektové přípravy ojedinělých a náročných staveb a to nejen v České republice ale i v zahraničí – v Turecku a v Indii. V rámci CGD spol. s r.o. pracoval jako vedoucí projektant a podílel se na značné části projektových dokumentací řešených touto firmou.

Hlavní obor činnosti:

  • projekty průmyslových staveb – výrobní a skladové haly, nabíjecí stanice, rozvodny, strojovny elektráren, správní a sociální budovy, výrobny stavebních hmot apod.
  • projekty občanských staveb – stavby pro zdravotnictví, jídelny vč. zázemí apod.
  • zastavovací studie průmyslových areálů – včetně řešení komunikačního napojení a napojení na inženýrské sítě
  • inženýrská činnost – zajištění územního rozhodnutí a stavebního povolení, včetně zajištění posouzení vlivu stavby na životní prostředí (EIA) a integrovaného povolení (IPPC), technický dozor investora, zajištění povolení zkušebního provozu, zajištění kolaudačního souhlasu apod.
  • poradenská a konzultační činnost, technická pomoc – zejména v oblasti pozemních staveb, spolupráce při řešení instalace výrobních technologií apod.
  • odborné posudky – zejména v oboru průmyslových, občanských a bytových staveb

Dokumentaci zpracováváme dle požadavku objednatele česky nebo anglicky.

Naši významní klienti:

  • BORGERS CS spol. s r.o.
  • JAF HOLZ spol. s r.o.
  • Creditimmo s.r.o.

Kontakty

Telefon: 603 214 764
Email: cgd@cgd.cz